wyklejanie samochodów

Pojazdy

Grafika ploterowa

Oklejenie samochodu za pomocą jednobarwnych folii samoprzylepnych jest ta najtańsza forma reklamy na samochód, ale nadal spełniająca swoje zadanie. Zaletą takiego wykonania jest trwałość naklejonej grafiki, do wyboru mamy kilka rodzai folii od ekonomicznej 3-4 letniej do 12-letniej. Ograniczeniem są kolory dostępne w palecie.

Grafika drukowana – na płaskie powierzchnie

Wykonanie reklamy tą techniką polega na zadrukowaniu samoprzylepnej folii monomerycznej, którą następnie aplikujemy na płaskie powierzchnie typu kontener, izoterma, płaska karoseria. Tą techniką możemy okleić samochody dostawcze, autobusy. Aby przedłużyć żywotność reklamy dodatkowo stosujemy laminat, który zabezpiecza grafikę mechanicznie i uv. Folia ta nie nadaje się na karoserię która posiada przetłoczenia. Do karoserii z przetłoczeniami używamy folii wylewanej

Grafika drukowana – na przetłoczenia

Wykonanie reklamy tą techniką polega na zadrukowaniu samoprzylepnej folii wylewanej przeznaczonej do naklejania na różne kształty samochodu, którą następnie aplikujemy na różne części karoserii według wcześniej przygotowanego projektu Tą techniką możemy okleić samochody osobowe, busy. Aby przedłużyć żywotność reklamy dodatkowo stosujemy specjalny laminat wylewany, który zabezpiecza grafikę mechanicznie i uv.